Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Útulné 2+kk v suterénu vily v Michli

Bytová jednotka 2+kk o užitné ploše 54m2

Po účelné a kvalitní rekonstrukci

Ve vile na klidném místě 

Možnost využití odpočinku na zahradě

Jednotka kolaudovaná jako provozna

 

cena 4.900.000,- Kč

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme nebytový prostor po cekové luxusní rekonstrukci (2019) v suterénu krásné vily z 50tých let. Byt má okna na úrovni zahrady a je příjemný a světlý. Velkou devízou je nádherné klidné místo na kraji vilové čtvrti, možnost využití společné zahrady s posezením a s výhledem na Michli.

Byt sestává ze vstupní chodby (8m2), ze které je vstup na WC a dvou prostorných místností (20m2 a 15m2). Na menší místnost navazuje kuchyňka (3m2) a sprchový kout obsahující i druhé WC. Celková velikost jednotky včetně zděného sklípku pod schody (5m2) je 54m2.

Prostory jsou koncipovány pro využití jako kancelář, školící místnost, masérský/kosmetický salón ap. Možnost využítí prostor k bydlení je nazančena ve vizualizacích.

Na podlahách jsou v místnostech koberce, na ostatních plochách velkoformátová keramická dlažba. Na stropech jsou podhledy  s vestavěným osvětlením. Vytápění zajišťuje nový kondenzační kotel se zásobníkem teplé vody, který je umístěn ve společné technické místnosti vedle bytu. Na WC a ve větší místnosti je i podlahové vytápění.

Velmi příjemné místo s velmi dobrou dopravní dostupností (bus 5min, metro Kačerov, Budějovická 10min) a občanskou vybaveností v dosahu. Doporučuji pro všechny, kdo preferují klid a soukromí.

Fotogalerie

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář