Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný domek v Bystřici u Benešova

Menší dům před rekonstrukcí

Zastavěná plocha domu 80m2 + hospodářská stavba (20m2)

2 obytné místnosti (15m2 + 20m2), veranda, koupelna, dílna

Možnost půdní vestavby

Nová střecha, komín a okapy 

Pozemek 379m2

Klidné místo blízko centra vybavené obce

 

cena 2.450.000,- Kč

 

 

 

Popis nemovitosti

Hledáte výhodnou koupi domu, kde najdete klid a pohodu v dnešní složité době ? Možná takovou nemovitost mám právě pro vás. Menší domek v Bystřici u Benešova je v prvé řadě na skvělém klidném místě a přitom pár kroku od centra tohoto městečka, kde najdete vše co potřebujete (restaurace, obchody, pošta, ...). Co zde nenajdete, je v 10min vzdáleném Benešově. V Bystřici má sídlo např. firma Narex. Velmi dobré je i spojeni do Prahy (45min).

Další velkou výhodou domku je dobrý stav jeho pláště (nová střecha, okapy a komín) a napojení na veřejnou kanalizaci a vodovod. Proto je zde funkční koupelna se sprchovým koutem (ohřev vody v bojleru) a splachovacím WC.

Dům má dvě obytné místnosti (kuchyň 15m2 a pokoj 20m2), po jejichž rekonstrukci (podlahy, omítky, elektroinstalace) budete mít příjemný malý dům ať už na rekreaci nebo ke skromnějšímu bydlení a budete se moct věnovat trochu zanedbané zahrádce. Praktická je i dřevěná veranda přiléhající k domu a polouzavřený dvorek, kde lze vybudovat příjemné posezení.

Dům má i dostatečně velké zázemí. Součástí domu je dílna (17m2), ze které je přístup na půdu, kde lze do budoucna vybudovat další pokoje. Další prostor je v samostatné hospodářské budově (sklad).

Celková velikost pozemku je 379m2, z toho zastavěná plocha domem je cca 80m2 a 20m2 hospodářskou budovou.

Všem, kteří si chtějí sami vybudovat svůj snový dům, doporučuji objednat termín osobní prohlídky, kde podám další informace. V případě více zájemců, bude upřednostněna nejvýhodnější nabídka.

 

 

 

 

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF