Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+kk s výhledem ve Vysočanech

Freyova ulice, rezidence Eliška (24h recepce, fitness, kavárna)

byt v 10.patře s výhledem na východ a jih

docházková vzdálenost na metro Vysočanská

 

byt 5.250.000,- 

parkovací stání 250.000,-

Popis nemovitosti

Nabízíme byt s praktickou dispozicí 2+kk a nádherným výhledem v šest let staré novostavbě rezidence Eliška, která patří k nejvyšším bytovým domům v České republice.

Byt o velikosti 43m2 se nachází v 10. patře, k bytu náleží kóje (1,5m2) ve druhém patře. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem (23,5m2) má okno orientováno na východ, ložnice (10,4m2) jižním směrem. Ve vstupní chodbě (5m2) je velká vestavěná skříň. Dále byt disponuje praktickou komorou (0,9m2) a koupelnou s vanou (3,2m2).

K bytu se nabízí ke koupi i vlastní venkovní parkovací stání bezprostředně před budovou za cenu 250.000,- .

Velice klidné a bezpečné bydlení v domě s 24h recepcí. K dispozici je i fitness centrum a kavárna. Budova přímo sousedí s cyklostezkou, parkem a O2 arénou. Veškerá občanská vybavenost v místě (nákupní centrum Harfa a Fénix, škola, školka,...). V docházkové vzdálenosti stanice metra "B" Vysočanská a Českomoravská.

Tento byt doporučuji, je výhodnou investicí v kvalitní novostavbě a perspektivní lokalitě. Kompletní náklady na bydlení jsou 3800 Kč. S výběrem nejvýhodnějšího finacování pomohou naši zkušení poradci.

 

 

 

 

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF