Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+kk na Spořilově

Pěkné místo, veškerá vybavenost i příroda

podlahová plocha 72m2 + lodžie 4m2 + sklep 2m2

6.patro s výhledem na východ a západ

docházková vzdálenost na metro Vysočanská

 

5.800.000,- 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 4+kk o podlahové ploše 72m2 + lodžie 4m2. K bytu přísluší zděná sklepní kóje 2,5m2. Byt v osobním vlastnictví se nachází v šestém patře osmipatrového udržovaného cihlového domu (nový výtah, plastová okna), jsou plánovány další opravy. Měsíční zálohy za služby 4000,- Kč.

Byt je v udržovaném původním stavu - koupelna a WC jsou nově obloženy, repasované parkety a nové plovoucí podlahy. Orientace oken na východ a západ. Pro lepší představu možného zařízení bytu jsou ke všem místnostem navrženy vizualizace.

Velice příjemné a perspektivní bydlení s kompletní občanskou vybaveností v bezprostředním okolí (škola, školka, nákupní centrum). Blízkost přírody a sportovního vyžití, např. sportovní středisko Hamr, cyklostezka do Kunratického lesa nebo podél Botiče do Hostivaře.

S výběrem nejvýhodnější hypotéky poradí zdarma naši specialisté. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky.

Fotogalerie

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář