Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata v Peruci nenápadný klenot

Chata cca 25m2 na vlastním pozemku 679m2

Naprostý klid a soukromí

V přízemí sedačka, jídelní stůl a kuchyň

WC a sprcha v chatě

V podkroví dvě dvojlůžka

Posezení pod krytou terasou s udírnou 

Bazén, na který slunce svítí celý den

Ovocné stromy s bohatou úrodou

 

cena 1.500.000,- Kč

Popis nemovitosti

Sepište si všechny parametry, které by měla mít vaše vysněná chata :

- vlastní pozemek tak akorát

- sousedům nekoukáte do talíře, ale nejste na samotě

- menší město s veškerou vybaveností pár kroků

- v okolí koupání, les a blízké výlety na kole, vlakem či autem 

Možná by vás nenapadlo, že toto vše poskytuje malebný městys Peruc, kde se potkal Oldřich s Boženou. Právě takovou vysněnou chatu, která se neobjevuje každý den, máme právě v nabídce. Pozemek 679m2, dřevěná chata stavěná svépomocí s půdorysem přes 25m2. Útulné přízemí je rozděleno na obývací, jídelní a kuchyňskou zónu, vytápění je krbovými kamny. Podkroví je chytře rozděleno na dva prostory s dvojlůžky. V chatě je i WC a sprchový kout, vše svedeno do jímky.

Na chatě je ale samozřejmě hlavní zahrada. Ta naše má 679m2 a jsou zde bohatě rodící stromy (švestka, meruňka, jabloň, hrušeň) a keře (rybíz,angrešt, ostružiny), bazén s celodenním osluněním a dostatečný prostor na relaxaci. Jako ke každé vysněné chatě i zde máme krytou terasu s posezením u grilu a udírny. Absolutní klid a možnost relaxace 30 min. od kraje Prahy čeká na nového majitele, který ocení magické místo v přírodě i blízkost měst (Louny, Slaný) a turistických cílů Českého Středohoří. 

Na správném klenotu však není vše jen pohádkové, takže se hodí pro majitele, který si s ním umí poradit. Na chatě je pouze sezónní voda a sem tam je potřeba přiložit ruku k nedodělkům. Za vše budete odměněni dobrým pocitem a pohodou. 

Vzhledem k příznivé ceně oproti chatám ve vyhlášených lokalitách si majitelé vyhrazují právo vybrat nejvýhodnější nabídku.

 

 

 

 

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF