Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům 3+1 v Teplé

Prostorný dům nedaleko náměstí městečka Teplá 

Podlahová plocha obou pater 156m2, pozemek 292m2 (zastavěná plocha 125m2)

V podkroví jeden nový pokoj, možnost dalších dvou

Nové krovy, střešní krytina, klempířské prvky, komín

Na zahradě pergola, kůlna a dřevěná terasa 15m2

Obecní vodovod a kanalizace, elektřina 230/400V, plyn

Turisticky atraktivní oblast (klášter Teplá, Mariánské lázně 15km, Plzeň 45km) 

 

Cena 2.100.000,- Kč

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nechcete se již tísnit v malém bytě, toužíte po relaxu pod pergolou, grilování s přáteli a záhonku bylinek pod oknem ? V tom případě se přijeďte podívat na dům do Teplé, který je vhodný na trvalé bydlení, jako chalupa nebo investiční nemovitost pro stále oblíbenější rekreační pronájem. Teplá má veškerou základní vybavenost (restaurace, škola, obchody, sportoviště) a je v turisticky atraktivní lokalitě na rozhraní Tepelské vrchoviny a Slavkovského lesa. V okolí množství cyklostezek a turisticky atraktivních cílů (Klášter Teplá, Mariánské Lázně, Bečov nad Teplou, Konstantinovy Látně). Hranice s Německem vzdálené 35km. Nemovitost je zajímavá i pro Plzeňáky, kteří to sem mají necelou hodinu.

Prostorný dům se zastavěnou plochou 125m2 na pozemku o velikosti 292m2 je v dobrém stavu a lze jej při menších nárocích užívat jako chalupu. Větší rekonstrukcí vnitřních prostor však lze vybudovat nádherné 5+kk (naznačeno na vizualizaci obývacího pokoje s kuchyňským koutem o velikosti 35m2).

Hlavní výhody domu jsou :

- hotová rekonstrukce střechy (nové krovy, krytina z asfaltových šindelů, klempířské prvky, komín)

- připojení na veškeré sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn).

- v podkroví jeden zateplený pokoj (29m2) se střešními okny a dveřmi na terasu

- půdní prostor 52m2 pro vestavbu dalších dvou pokojů

- sklípek s přístupem z vnitřní chodby

- vlastní studna s vodou na zalévání

Podlahová plocha domu včetně podkrovních pokojů bude cca 155m2. Menší zahrádka je osázena okrasnými keři, chvíle příjemného odpočinku trávit pod pergolou nebo na terase v zadní části domu. Na zahradě je umístěna i dostatečně velká kůlna pro úschovu potřebného nářadí. 

Pokud si dokážete představit potenciál domu a místa, neváhejte mě kontaktovat na prohlídku.

 

 

 

 

 

Půdorys

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF