Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Krásný přízemní byt 2+1 v Bráníku

Udržovaný cihlový dům

Byt 42m2 po kompletní rekonstrukci

Velký sklep 8m2 vedle bytu

Patro na spaní 

Okna do oplocené zahrady

 

 4.590.000,-

Popis nemovitosti

Byt 2+1 v lokalitě Praha 4 - Braník po kompletní rekonstrukci, která proběhla na konci roku 2018. Jsou zde nové rozvody elektřiny, vody, nové podlahy a kompletně nová kuchyňská linka a koupelna na míru. Byt o velikosti 42 m2 sestává z velké chodby v níž je umístěna nová kuchynská linka, koupelny s WC, obývacího pokoje a ložnice. V ložnici je oddělená komora/šatna.

Velkou předností bytu je velmi prostorný zděný sklep přímo vedle bytu, ve kterém je veškeré technické zázemí (bojler, elektrický kotel, pračka a sušička).
Byt se nachází v přízemí zděného domu ve staré zástavbě Braníku. Okna  mají výhled do oplocené zelené zahrady patřící k domu a je zde možnost posezení. V bytě je po celý rok příjemné klima.

V těsné blízkosti domu se nacházejí  branické podniky a prodejny jako Kavárna Periferie, Zmrzlinárna Braník, Branické řeznictví, Kulovna Bar, pekárna, prodejna Zelená domácnost, zdravá výživa, vinotéka. Dále škola, školka, přímo naproti domu jsou Penny Market a Česká pošta. U domu je nové dětské hřiště.

Výborná dopravní dostupnost, stanice BUS přímo před domem (metro Smichovské nádarží 8min, Budějovická 11min). V dochozí vzdálenosti 500 m je tramvajová zastávka. 

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF