Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Luxusní rodinný dům - Světice u Říčan

luxusní rodinný dům 5+1 o podlahové ploše 440m2 s wellness zónou

jedinečná stylově zařízená pracovna

venkovní terasy z přírodního kamene o výměře cca 320m2

vzrostlá okrasná zahrada s absolutním soukromím 

dům s kompletním luxusním vybavením

garáž a stání až pro 8 vozidel.  

výjimečný dům pro výjimečného majitele

 

22.400.000,-

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji luxusní rodinný dům 5+1 s wellness zónou a vzrostlou okrasnou zahradou skýtající absolutní soukromí.  Dům se nabízí s kompletním vybavením. V domě je relaxační místnost s vířivkou Coast spas a cedrová finská sauna. Wellness je propojeno s venkovní terasou.

V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem spojený s kuchyní a jídelnou, ložnice s koupelnou a šatnou a též luxusně vybavená pracovna s mramorovou podlahou a nábytkem zhotoveným na zakázku. V přízemí jsou i dvě koupelny a tři toalety. Pracovna, wellness a přilehlé místnosti jsou vybaveny vzduchotechnikou. Křišťálová svítidla Kolarz jsou potažené 24kar zlatem, stejně jako dveřní kliky a další doplňky.

V patře se nachází 3 pokoje, lodžie, koupelna, WC, šatna a technická místnost.

Vjezd k domu je možný dvěmi vjezdovými vraty (zakázková ruční kovářská výroba), k dispozici ke garáž a až 8 stání pro vozidla. V domě je kamerový systém, který pohledově pokrývá celý pozemek.

Na krásně koncipované a vzrostlé zahradě je koupací jezírko s relaxační terasou. Zahrada disponuje automatickou závlahou a osvětlením. V rohu zahrady je zděný zahradní domek. Venkovní terasy z přírodního kamene o výměře cca 320m2. Opravdu výjimečná mezi mnoha vzrostlými okrasnými stromy je 180let stará bonsai. Podél plotů je cca 200ks tůjí 3,5m vysokých. 

To vše najdete 25km jihovýchodním směrem od centra Prahy, na železniční trati 221 Praha – Benešov u Prahy v obci Světice a pouhé 2km od Říčan. Dálniční exit Popovice 3 km od domu. Světice mají dvě školky (jednu lesní), školu, sportoviště se zájmovými aktivitami pro děti a restauraci. Přes Světice vede i nová cyklostezka z Mnichovic do Prahy.

Veškerá občanská vybavenost je pak v nedalekých Říčanech, kde se nachází několik mateřských škol, základních škol, základní umělecká škola, dvě gymnázia, aréna s ledovou plochou, řada dětských hřišť, městské kulturní zařízení, sportovní hala a dvě další rekreační zařízení, také se zde nachází mnoho restaurací, široká škála obchodů a služeb. Zdravotní péči zajišťuje nemocnice a poradenská centra.

 

 

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF