Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Okouzlující dům v Kotouni

Dům po kvalitní rekonstrukci, glazované tašky na všech střechách

Byt 2+1 (65m2) a 1+kk (40m2)

Velkorysé prostory pro další využití (sál 80m2, půda 240m2)

Dvě stodoly, pergola, bazén, skleník

Chatka pro děti pro letní přespání

Kachlová kamna v kuchyni

Vybavení nábytkem na zakázku

Pozemek 1901 m2, krásná příroda, lesy a rybníky

Nepomuk 9km, Horažďovice 16km, Blatná 20km, Plzeň a Příbram 45km

Cena 6.650.000,- Kč

Popis nemovitosti

V malebné vesničce Kotouň nabízíme dům s duší, rekonstruovaný s pečlivostí a láskou, prostorný dům s pozemkem 1901m2, do kterého není možné se nezamilovat. Na první pohled uchváti střechy z glazovaných tašek na domě i stodolách. Na promyšlené mírně svažité zahradě najdeme posezení pod pergolou a výhledem na rybník, chatku pro děti na letní přespání, bazén i skleník. A hlavně dostatek naprostého soukromí.

Samotná nemovitost působí od příjezdové silnice jako subtilní přízemní dům. Spodní podlaží, ve kterém je bývalá stáj a sklady, se objeví díky svažitosti pozemku až ze dvora, ze kterého je přístup do dvou prostorných stodol.

Dům je nyní koncipován pro moderní pohodlné dvougenerační bydlení. Ze vstupní chodby se vchází do obytných prostor. Byt 2+1 s průchozími pokoji a výrazným stylovým designem má podlahovou plochu cca 65m2. Žluté kuchyni dominují nádherná nová kachlová kamna, kde můžete nejen vařit a péct koláče jako za doby babiček, ale lze je využít k ohřevu ústředního topení místo elektrického kotle. V kuchyni jsou však zabudovány i moderní spotřebiče (el. sporák a trouba, myčka, digestoř) v nové kuchyňské lince. Z kuchyně (21m2) se přes zelený obývací pokoj (14m2) prochází do hnědé ložnice (23m2). Z té je přístup do stylově zařízené koupelny s vanou a WC.

Druhý byt je jednopokojový apartmán o velikosti 40m2 s vestavěným bytelným patrem na spaní, a odděleným kuchyňským a pracovním koutem. Kromě radiátoru ústředního topení lze tento prostor vytápět i krbovými kachlovými kamny. Samostatná koupelna (7m2) se sprchovým koutem a WC je přístupná ze vstupní chodby.

Dům má další obrovský potenciál. Sál bývalé hospody se samostatným přístupem z ulice o velikosti 80m2 je vzhledem k celodennímu oslunění vhodný na ateliér, dílnu nebo zcela oddělené bydlení. Další možnost obytných prostor poskytuje rozlehlá půda (cca 240m2, z nichž 80m2 má výšku pro vestavbu 2,75m).

Je velmi těžké stručně popsat všechny klady domu, kde na každém kroku je něco, co vás potěší. Například východním směrem orientovaný balkónek pro ranní kávu s výhledem do dvora. Dům má i sklípek a velkou technickou místnost, kde je umístěn nový elektrický kotel, bojler a pračka.

Koupě tohoto domu je prostě jako vyhrát jackpot. A navíc je tu krásně. Krásná příroda, lesy a rybníky. V obci je COOP, další vybavenost ve 2km vzdálené Oselci. Nepomuk je vzdálený 9km, Horažďovice 16km, Plzeň a Příbram 45km.

Neváhejte se objednat na prohlídku. Vzhledem k atraktivitě nemovitosti si majitel vyhrazuje právo vybrat nejvýhodnější nabídku.

 

 

Videoprohlídka

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF