Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 2+1 na Praze 6

Pronájem příjemného 2+1 s lodžií

Klidná lokalita v sousedství Šáreckého údolí

Metro Bořislavka 5min pěšky

Dlohodobý pronájem (5let)

Garance solidního jednání

 

Nájem 13.500,- Kč a poplatky

Kauce 2 nájmy, bez provize RK

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v klidném menším domě (9 bytů) v sousedství Šáreckého údolí a zároveň 5min od stanice metra Bořislavka. Byt se nachází v 1. patře, má dva pokoje 20,5m2 a 15,5m2, samostatnou kuchyň (9m2), koupelnu s vanou (3,6m2) a samostatné WC. Ke kladům tohoto příjemného bytu patří zasklená lodžie (4m2) navazující na menší pokoj, komora v kuchyni a dostatek úložných prostor ve vestavěných skříních v chodbě. Celková plocha bytu včetně lodžie je 65m2.

V kuchyni je kuchyňská linka, sporák a lednice, jinak se byt pronajímá nezařízený.

Poplatky za služby pro 2 osoby jsou 2.800,- Kč plus elektřina a plyn dle (nájemce si převede na sebe). Ohřev vody je bojlerem na 100l v koupelně. 

V bytě jsou plastová okna, v pokojích zbroušené a nově nalakované parkety a vše je připraveno k okamžitému pronájmu. Byt je nabízen na dlouhodobější pronájem (5let), majitel si vyhrazuje právo konečného výběru nájemce. Kauce ve výši 2 nájmů, bez provize RK.

Fotogalerie

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář