Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prostorné 4+1 v centru Prahy

Lukrativní místo v ulici Na Zderaze v sousedství Karlova náměstí

Kompletně rekonstruovaný byt vhodný k bydlení i na pronájem

Podlahová plocha 133,6m2 + balkon 7m2

Družstevní vlastnictví s podílem na nebytových prostorách v pronájmu

Krásný dům s původními prvky, velmi dobrý stav, nový výtah

Nesplacená anuita 2.770.000,- Kč lze jednorázově doplatit a požádat o převod do OV

 

Cena včetně nesplacené anuity 15.200.000,- Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivní místo v centru Prahy, prostorné kompletně rekonstruované 4+1 s vysokými stropy se štuky, balkón do zeleného dvora, krásný rekonstruovaný dům. Přijďte se sami přesvědčit, že tento byt stojí za pozornost.

Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží v klidné ulici v sousedství Karlova náměstí. Okna tří pokojů (27m2, 23m2, 18m2) jsou orientována na východ do ulice Na Zderaze, čtvrtý pokoj (25m2), kuchyň (11m2) a koupelna (3,5m2) jsou orientovány západním směrem s výhledem do dvora. Přijemná je i možnost posezení na balkóně (7m2) rovněž s výhledem do dvora se vzrostlými stromy. Špaletová okna i interiérové dveře jsou nové, parkety v pokojích jsou repasované. Nové jsou i veškeré rozvody, vytápění je etážové s plynovým kotlem. Celková podlahová bytu dle NOZ je 133,6m2 + balkón 7m2. Po již schválené rekonstrukci sklepních prostor bude k užívání sklípek o velikosti 3,5m2.

Byt je v družstevním vlastnictví s nesplacenou anuitou 2.770.000,- Kč (anuitní splátka 14.870,-), k družstevnímu podílu náleží i podíl na pronájmu nebytovývh prostor, jehož výnos byl zatím reinvestován do domu. O převod do OV je možné požádat. Měsíční poplatky za služby pro 4 osoby jsou 5 tis.Kč (z toho fond oprav a správa 3.480,- Kč).

Zajímavá příležitost pro všechny, kdo umí ocenit kvalitu architektury typické pro Nové Město, velkorysý prostor pro bydlení, řadu zachovalých historických prvků i citlivou modernizaci odpovídající dnešním standardům. Byt je vhodný jak pro vyjímečné bydlení, tak i na investici a k pronájmu.

 

 

 

Videoprohlídka

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF