Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prostorné 4+1 v centru Prahy

Lukrativní místo v ulici Na Zderaze v sousedství Karlova náměstí

Kompletně rekonstruovaný byt vhodný k bydlení i na pronájem

Podlahová plocha 133,6m2 + balkon 7m2

Družstevní vlastnictví s podílem na nebytových prostorách v pronájmu

Krásný dům s původními prvky, velmi dobrý stav, nový výtah

Nesplacená anuita 2.770.000,- Kč lze jednorázově doplatit a požádat o převod do OV

 

Cena včetně nesplacené anuity 15.200.000,- Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivní místo v centru Prahy, prostorné kompletně rekonstruované 4+1 s vysokými stropy se štuky, balkón do zeleného dvora, krásný rekonstruovaný dům. Přijďte se sami přesvědčit, že tento byt stojí za pozornost.

Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží v klidné ulici v sousedství Karlova náměstí. Okna tří pokojů (27m2, 23m2, 18m2) jsou orientována na východ do ulice Na Zderaze, čtvrtý pokoj (25m2), kuchyň (11m2) a koupelna (3,5m2) jsou orientovány západním směrem s výhledem do dvora. Přijemná je i možnost posezení na balkóně (7m2) rovněž s výhledem do dvora se vzrostlými stromy. Špaletová okna i interiérové dveře jsou nové, parkety v pokojích jsou repasované. Nové jsou i veškeré rozvody, vytápění je etážové s plynovým kotlem. Celková podlahová bytu dle NOZ je 133,6m2 + balkón 7m2. Po již schválené rekonstrukci sklepních prostor bude k užívání sklípek o velikosti 3,5m2.

Byt je v družstevním vlastnictví s nesplacenou anuitou 2.770.000,- Kč (anuitní splátka 14.870,-), k družstevnímu podílu náleží i podíl na pronájmu nebytovývh prostor, jehož výnos byl zatím reinvestován do domu. O převod do OV je možné požádat. Měsíční poplatky za služby pro 4 osoby jsou 5 tis.Kč (z toho fond oprav a správa 3.480,- Kč).

Zajímavá příležitost pro všechny, kdo umí ocenit kvalitu architektury typické pro Nové Město, velkorysý prostor pro bydlení, řadu zachovalých historických prvků i citlivou modernizaci odpovídající dnešním standardům. Byt je vhodný jak pro vyjímečné bydlení, tak i na investici a k pronájmu.

 

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář