Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 2+kk v dosahu Kačerova

Byt 2+kk o velikosti 50m2 s balkónem 4m2 a zděným sklepem 4m2

Čtyřpodlažní cihlový dům obklopený zahradou s možností posezení

Příjemné postředí nizkopodlažních domů v ulici Na Záhonech

K pronájmu patří garáž v přízemí a parkovací plocha před ní

V bezprostřední blízkosti škola, školka, obchod a restauace

Metro Kačerov pěšky 800m nebo 1 stanice busem

Vytápění etážové (plynový kotel)

Nájem 16000Kč,  garáž 3000Kč, poplatky 1600Kč

Plyn (cca 3900Kč) a elektřinu (cca 2000Kč) si převede nájemce na sebe

Kauce 25.000Kč

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s obytnou plochou 50m2 ve druhém patře čtyřpodlažního cihlového domu bez výtahu. Byt má nadstandardně velký obývací pokoj (27m2), což umožňuje např. oddělení spací části a ložnici využít na dětský pokoj. Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkón a do ložnice (13m2). Všechna okna jsou orientována jihovýchodně. Menší kuchyňka (3,5m2) je otevřená do vstupní chodby (2,7m2). Z té je vstup i do koupelny (3,4m2) s vanou a samostatného WC. K bytu náleží velký zděný sklep (4m2) v suterénu.

Vytápění bytu je realizováno etážovým topením pomocí plynového kotle umístěného v koupelně.
Nájem za byt je 16tis + poplatky 600Kč/osoba. Energie se převádí na nájemce (aktuální náklady na plyn cca 3-4 tis). Kauce 25.000Kč. V přízemí domu je k dispozici garáž, kterou lze pronajmout za 3tis/měsíc.

Byt se nachází ve velmi pěkné lokalitě nízkopodlažních řadových domů se zahradami, v bezprostředním okolí je škola, školka, obchod i restaurace. Metro Kačerov je v docházkové vzdálenosti (800m) nebo jednu stanici autobusem.
Dům má vlastní zahradu, kde je prostor k posezení a parkovací plocha pro majitele garáží.

Byt je určen k dlouhodobému pronájmu, korektní jednání.

 

Půdorys

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF