Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 2+kk v Modřanech

Pronájem bytu 2+kk v Modřanech, ulice Soukalova

Podlahová plocha bytu 48m2, balkón 4m2, sklep 3m2

Klidná lokalita s dobrou dostupností a občanskou vybaveností

Blízkost přírody - Modřanská rokle, Vltavská cyklostezka

Nájem 12.250,- Kč

Služby 3.000,- Kč

Garážové stání 1000,- Kč 

Kauce 15.000,- Kč

Preference dlouhodobého pronájmu

Garance solidního jednání 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu pěkný byt s balkónem, který se nachází ve druhém patře čtyřpatrové novostavby s výtahem. Pohodlné, klidné a bezpečné bydlení. Přístup do domu je na čip, v domě je kamerový systém, byt má bezpečnostní dveře.

Byt má dispozici 2+kk o podlahové ploše 48m2+balkón a sklepní kóje. Z prostorného obývacího pokoje (24m2) s kuchyňským koutem je vstup na balkón (4m2). Obývací pokoj má okna se žaluziemi orientovaná na západ, ložnice (13m2) na sever. V prostorné chodbě (6m2) je velká úložná skříň. Dostatek prostoru je i v koupelně s vanou a WC (4,5m2). Byt se pronajímá nevybavený, nábytek v ložnici a ledničku lze zanechat v případě zájmu. V koupelně je připojení pro pračku.

K bytu náleží sklepní kóje v přízemí a k dispozici je i kočárkárna. Je možný pronájem vyhrazeného garážového stání v suterénu domu. Bonusem je i možnost využití prostoru mezi domy, který je přístupný pouze obyvatelům přilehlých domů.

Preferujeme dlouhodobý pronájem včetně garážového stání. Majitel si vyhrazuje právo konečného výběru nájemce, garantujeme solidní jednání. Kauce ve výši 15.000Kč, nájem 12.250Kč, garážové stání 1000Kč, poplatky 3.000Kč. Elektřinu si nájemce převede na sebe.

V okolí je velmi dobrá občanská vybavenost (poliklinika, Obchodní centrum Modřany) a dobrá dopravní dostupnost - na metro Kačerov nebo Smíchovské nádraží se dostanete busem za 15min. Vynikající je však možnost aktivního odpočinku v Modřanské rokli, v lesoparku Kamýk nebo na vltavské cyklostezce.

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF