Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem nebytového prostoru 31m2 na Smíchově

Nebytový prostor v přízemí bytové vily 

Dvě místnosti o celkové ploše 31m2

K dispozici koupelna s WC k výhradnímu užívání

Perspektiva bezproblémového dlouhodobého pronájmu

Vhodné jako kancelář nebo provozovna s malým pohybem zákazníků

Měsíční nájemné 8000Kč + poplatky 250Kč + spotřeba elektřiny

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor o dvou místnostech v přízemí krásné bytové vily obklopené vlastní zahradou. Větší místnost 18m2 (označená jako pokoj) je orientována východním směrem, menší 12,7m2 (označená jako kuchyň) má okno na sever. Prostor lze využít na velice příjemnou kancelář či provozovnu s nízkým pohybem klientů. K výhradnímu užívání je koupelna se sprchovým koutem a WC přístupné z chodby před kanceláří. Umyvadlo je i v menší místnosti.

Prostor byl stavebně rekonstruován, podlahy jsou tepelně odizolovány a byl snížen strop sádrokartonovýmm podhledem. Vytápění prostoru  zajišťují elektrické přímotopy. Okna jsou špaletová opatřená mřížemi. Otevírání branky i domu je připojeno na elektrického vrátného. Internetové připojení je zajištěno společnou wifi anténou.

Kromě nájmu jsou účtovány poplatky na služby 250Kč, elektřinu si nájemce převede na sebe.

Dům je v majetku SVJ, které preferuje dlouhodobého spolehlivého nájemce. Garantujeme solidní jednání s dlouhodobou perspektivou a stabilními podmínkami. Designovou úpravu a vybavení prostor si nájemce může upravit dle své představy.

Nabízený prostor má vynikající lokalitu v bezprostřední blízkosti centra Smíchova. Stanice metra Anděl je vzdálena cca 1km, ze sousedního autobusového nádraží Na Knížecí jezdí spoj každých 4-6min. V okolí jsou modré zóny s možností parkování od 10Kč/hod.

 

 

 

 

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF