Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek s velkou zahradou v Šitboři

Velký stavební pozemek 1096m2 a navazující zahrady 2319m2

Na pozemku malá obyvatelná chatka a obvodové zdi bývalé fary

Zavedena elektřina (3x25A) a voda

Kanalizace vyprojektována, zatím dokončena k hranici vesnice

Možnost stavby jednopodlažního vesnického domu s obytným podkrovím

Zahrada se vzrostlými stromy, množstvé ovocných stromů

Magické místo v sousedství kulturní památky kostela sv.Mikuláše

 

Cena 1.950.000,- Kč

Popis nemovitosti

Hledáte místo, kde budete chránění před složitostmi dnešní doby, kde si můžete postavit dostatečné prostorný dům s dvorem a hospodářskými budovami a mít velkou zahradu vhodnou i pro chov např. ovcí, koz a koní? V tom případě se přijeďte podívat do Šitboře v krásné přírodě Poběžovicka a blízkostí Českého lesa. Zde mám pro vás nádherný stavební pozemek o velikosti 1096m2 a na něj navazující pozemky zahrad o celkové velikosti 2319m2. Uchvátí vás naprosté soukromí, klid i magičnost historického místa v  sousedství opravené věže bývalého kostela sv.Mikuláše z konce 13.století.

Na stavebním pozemku stojí objekt bývalé fary, z níž se zachovalo pouze obvodové zdivo, které lze využít např. pro hospodářské přístavby nebo jako zdroj materiálu (pálené cihly a kámen). Na zahradách je množství vzrostlých stromů (lípy, ořešáky, javor) a ovocných stromů (jabloně, hrušně, švestky, třešně).

Na pozemku se nachází i obyvatelná chatka (15m2) s verandou. Elektrická přípojka s třífázovým jističem je podle nových předpisů a zavedena až do chaty. Vodovodní přípojka přivedena do sklípku pod chatou. Na kanalizační přípojku zpracován projekt, hlavní kanalizace je dokončena zatím k hranici vesnice. Pro Poběžovice a přilehlé vesnice je zpracován kvalitní návrh územního plánu, který pro Šitboř zachovává vesnický ráz a jednotný styl. Na stavebním pozemku lze postavit jednopodlaždní dům vesnického typu s obytným podkrovím (zastavitelnost 40% bez zpevněných ploch).

Pokud toužíte po krásném místě pro trvalé bydlení nebo rekreaci a vnitřní hlas vám řekne, že toto je to správné místo,  které hledáte, nebudete litovat. Šitboř je příjemná vesnice s prostorným náměstím, na které máte z pozemku přímý přístup. Základní služby jsou dostupné v sousedních Poběžovicích (1,5km). Domažlice a Horšovský Týn jsou vzdálené 12km, německý Furth im Wald 25km. Nemovitost je zajímavá i např. pro Plzeňáky, kteří to sem mají necelou hodinu.

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF