Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Světlý 3+kk ve Vršovicích po rekonstrukci

Krásný byt 3+kk (61m2) v atraktivní lokalitě Vršovic

Jižní orientace oken, výhled do zeleně mezi domy

Kompletní rekonstrukce a změna dispozice z 2+1 v roce 2018

Příjem SVJ z pronájmu nebytových prostor

Skvělá dopravní dostupnost a občanská vybavenost

 

7.400.000,-

 

Popis nemovitosti

Nabízíme zrekonstruovaný byt 3+kk o velikosti 61,2m2 + sklep 2,6m2. Byt v osobním vlastnictví se nachází ve Vršovicích (v ul.28.pluku) ve 2. patře dobře udržovaného domu s novým výtahem. Orientace oken je na sever do ulice. 

Před 3 lety byla změněna dispozice z 2+1 na 3+kk a byt prošel kompletní rekonstrukcí (elektřina, rozvody vody, podlahy, štuky, SDK podhledy, koupelna s WC a kuchyň). Byt má plastová okna (2016), ústřední topení a vinylové podlahy. 

Nízké poplatky cca 2600,- Kč/ 2 osoby. Výnos z pronájmu nebytových prostor (krámek v přízemí domu).

Hezké klidné místo se skvělou dopravní dostupností (1 stanice autobusem na metro Želivského, zastávka  tramvají, vlaková zastávka Eden). Výborná občanská vybavenost v okolí (MŠ a dětské hřiště, ZŠ, Tesco Eden, restaurace atd.). Parkování je možné za domem na dvorku nebo na modré zóně před domem.

V současné době je byt pronajat, proto jsou k prezentaci použity fotografie bytu po rekonstrukci a vizualizace možného zařízení. Kromě podílu z výnosu na pronájmu nebytových prostor je nyní výnos i z pronájmu bytu za tržní nájemné, proto je byt vhodný jak k vlastnímu bydlení, tak na investici s výnosem cca 3%. S výběrem nejvýhodnějšího způsobu finacování tohoto krásného bytu pomůžou naši finanční specialisté. 

 

 

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF