Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


U Homolky

Krásný byt s nadstandardní terasou v Motole

3+kk o velikosti 79m2 + terasa 22m2 + sklep 4m2

cena 9.000.000,- Kč

Možnost dokoupení parkovacího stání v podzemní garáži

 

Popis nemovitosti

Neváhejte se přijít podívat na velmi zajímavou nabídku bytu 3+kk o velikosti 79m2 + terasa 22m2 + sklep 4m2 s možností přikoupení parkovacího stání. Byt se nachází v domě, který předběhl svou dobu a ve kterém se byty běžně neprodávají. Dům z roku 1986 má skeletovou konstrukci s vyzdívanými zdmi. Kaskádovité řešení umožnilo mít u každého bytu prostornou terasu, kde díky jejich chytrému protaženi bylo dosaženo částečného zastřešení a tím i ochrany před nepřízní počasí a zároveň naprostého soukromí. Na kraji každé terasy je koryto se zeminou, kde lze pěstovat i stromky a dům je tak krásně celoročně ozeleněn a působí velmi příjemným dojmem.

Stejně skvělý pocit získáte i z výborně řešeného bytu nacházejícího se ve druhém podlaží. Ústřední část bytu tvoří prostorný obývací pokoj a na něj navazující kuchyň, částečně oddělená barovým pultem (celková velikost 27m2). Z obývacího pokoje je přístup na úžasnou terasu o velikosti 22m2 orientovanou na jih, která poskytuje prostor pro komfortní, nerušený odpočinek i možnost malého zahradničení. Terasa je před okny i dalších dvou pokojů (13,6 a 11,3m2), z většího pokoje je na terasu přístup dveřmi.

Mezi další výhody tohoto chytře řešeného bytu patří :

- dostatek úložných skříní v předsíni, chodbě a šatně

- koupelna s vanou (4m2) a druhá se sprchovým koutem a WC (2,5m2), obojí po rekonstrukci

- zděný sklípek o velikosti 4m2 v patře nad bytem

Dům je čistý, klidný a udržovaný, SVJ se o vše velmi dobře stará, naposledy proběhly rekonstrukce chodeb a vstupů. Před několika lety byla rekonstruovaná plynová kotelna zajišťující centrální rozvod tepla a teplé vody. V domě není výtah, k bytu však je potřeba vystoupat či sestoupat (podle toho ze které strany) pouze jedny schody. Bezbariérový přístup je z garáží, které jsou ve stejném podlaží jako byt. Parkovací stání je umístěné pár kroků od vstupu bytu a není součástí kupní ceny. Je však možné ho též odkoupit společně s bytem nebo dohodnout pronájem s odloženou koupí.

Vynikající je i poloha domu v klidném malém sídlišti Homolka v bezprostřední blízkosti nemocnic Motol a Homolka. Lokalita je obklopená poměrně rozlehlými přírodními parky a zároveň v blízkosti stanice metra Motol a tramvají na Plzeňské. Oblíbené koupaliště Motolský rybník je vzdálený 1km, park Ladronka 1,5km.

 

 

 

Půdorys

Ing. Petr Kšír

Mou prioritou je  především skvělý vztah s klienty a vytvoření balíčku služeb na míru každému z nich. Při společných konzultacích dbám na to, aby si klient ujasnil své možnosti a svá očekávání od naší společné spolupráce. Přemýšlení o problémech spojených s realitním trhem a hledání vhodných řešení mě zkrátka baví. Proto mě nejvíce těší, když se za mnou lidé rádi vrací nejen pro rady, ale také mě doporučí svým známým. To je skutečným uznáním mé práce.

Ve volném čase s rodinou vyrážíme na procházky a cyklovýlety. Díky tomu se velmi dobře vyznám po Praze a Středočeském kraji. Jako dlouholetý zástupce družstva mám bohaté zkušenosti s komunikací s lidmi a institucemi. Též se musím prakticky zabývat legislativou týkající se jak bydlení, tak i správy domu, oprav a rekonstrukcí. Z toho plyne má veliká výhoda při posuzování ceny nemovistostí a nákladech potřebných na jejich rekonstrukci.
 


Ing. Petr Kšír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF